Bloczki samoprzylepne

Bloczki samoprzylepne

Wiele osób ceni sobie bardzo dobrą organizację pracy własnej. Różnego rodzaju artykuły oraz przybory biurowe mogą znacznie ułatwiać wykonywanie niektórych obowiązków, nie tylko służbowych. Różnego rodzaju bloczki samoprzylepne chętnie stosują osoby, które lubią mieć wszystko dokładnie zorganizowane i uporządkowane.

Bloczki samoprzylepne – gdzie je wykorzystywać?

Sporządzanie notatek lub zapisywanie istotnych rzeczy – to właśnie do tego najczęściej stosuje się bloczki w biurze. Są na tyle uniwersalne, że bez problemu można przykleić je na ekranie monitora lub w innym widocznym miejscu, dzięki czemu będą przypominać chociażby o ważnym spotkaniu. Są proste w aplikacji, ale równie łatwo je odkleić, dzięki czemu chętnie korzystają z nich także studenci. Bloczki samoprzylepne można przykleić na stronę książki i robić na nich notatki, na przykład w trakcie nauki. To bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób. Specjalne bloczki samoprzylepne mają szereg różnych zastosowań, dlatego warto jest mieć je zawsze pod ręką.

Bloczki samoprzylepne w naszej hurtowni

W wielu firmach na każdym biurku można znaleźć bloczek karteczek samoprzylepnych, które są najlepszym sposobem do szybkich notatek, na przykład w trakcie rozmów z klientem. W ofercie hurtowni Rodan dysponujemy bloczkami samoprzylepnymi w różnych kolorach oraz rozmiarach. Co ważne, ich aplikacja nie niszczy powierzchni, dzięki czemu można je przyklejać oraz odklejać według potrzeb. Bloczki samoprzylepne dostępne są między innymi w kolorach żółtych bądź różowych. Różni się również ich sposób przyklejania, ponieważ można umieszczać je klejem u górnej krawędzi, jak i wzdłuż bocznej. W ten sposób możliwe jest zaznaczanie ważnych fragmentów książki lub robienie notatek - na przykład na teczkach służbowych.

Koperty, zeszyty, bloki