Etykiety specjalistyczne

Etykiety specjalistyczne

W każdym przedsiębiorstwie, małym biznesie, czy domowej firmie nie może z pewnością zabraknąć maszyn do drukowania etykiet. Są one bowiem nieodzowne wszędzie tam, gdzie chce się utrzymać porządek i dokładnie skatalogować posiadane przedmioty. Etykiety i maszyny do oznaczania to zatem produkt konieczny, szczególnie tam gdzie pracuje się przy bardzo dużej ilości towarów.

Aby odnaleźć się w gąszczu różnych pudełek i produktów, a także sprawnie je inwentaryzować, niezbędne będzie zaopatrzenie się w dobrej jakości maszynę do etykiet. Podczas jej wyboru warto zwrócić uwagę na takie parametry jak między innymi rodzaj zasilania czy taśm, które mogą być w niej stosowane. W ten sposób na pewno uda się bowiem zakupić produkt na miarę własnych potrzeb.

Etykiety specjalistyczne – przykłady

Etykiety o specjalnym zastosowaniu cechują się jakimiś dodatkowymi elementami, czy właściwościami, które odróżniają je od etykiet tradycyjnych. Wśród tego rodzaju etykiet można wymienić chociażby takie, posiadające napisy w języku Braille’a. Na standardowej etykiecie umieszcza się w takim przypadku dodatkowe oznaczenia w postaci punktów o określonej średnicy i wysokości. Może ona przybrać także formę samodzielnej naklejki wykonanej z transparentnej folii, którą będzie można nakleić na właściwą etykietę. Warto wspomnieć także etykietach zapachowych, będących przydatnymi zwłaszcza tam, gdzie na produkcie chce umieścić się tester zapachu.

Kiedy mamy na myśli etykiety specjalistyczne nie można nie wspomnieć również o tych reagujących na temperaturę. Etykiety takie informują bowiem klienta czy temperatura produktu jest odpowiednia. Technika ta polega na wydruku części etykiety ze specjalnej farby termo chromowej, która z zależności od temperatury zmienia swój kolor. Tego rodzaju naklejki z pewnością przydadzą się zwłaszcza do alkoholu, ale też produktów chłodzonych. Szeroki wybór urządzeń i etykiet znajdą Państwo w ofercie Rodan. Wyróżnia ich nie tylko wysoka jakość proponowanych towarów, ale też atrakcyjna cena.

Etykiety i maszyny do oznaczania