Gumki recepturki

Gumki recepturki

Gumki recepturki to niezastąpione artykuły biurowe, w które warto wyposażyć pracowników. W naszym biuroserwisie Rodan, elastyczne gumki dostępne są w 4 kolorach: zielonym, czerwonym, białym oraz beżowym. Oferowane gumki recepturki mają różną średnicę: od 25 mm do 140 mm. Pakowane są w woreczki ważące od 25 g do 1 kg. Każdy z pewnością znajdzie zatem optymalne rozwiązanie dla swojego biura.

Gumki recepturki - jak je wykorzystać?

Gumki recepturki są niezwykle przydatne i można znaleźć dla nich bardzo dużo zastosowań w biurze. Dzięki nim łatwo przechowywać papierowe rulony, ważne dokumenty czy większe ilości przyborów do pisania i rysowania. Gumki recepturki przydają się również do zaznaczania ważnych rzeczy na tablicach korkowych lub zabezpieczania pojemników przed otwarciem.

Nasz biuroserwis oferuje najwyższej jakości artykuły biurowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Ich ostateczna wartość zależna jest od rodzaju złożonego zamówienia oraz ilości zamówionych produktów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu.

Akcesoria komputerowe