Kleje i masa mocująca

Kleje i masa mocująca

Nasza hurtownia biurowa Rodan24 oferuje kompleksowe i nowoczesne rozwiązania dla pracowników administracji biurowej. W asortymencie, w którym jest ponad 31 tysięcy produktów, znajdują się również efektywne kleje i niezawodna masa mocująca. Kleje i masa mocująca stanowią nieocenioną pomoc podczas wykonywania codziennych obowiązków i dla sprawnego funkcjonowania biura.

Masa mocująca to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zastąpić magnesy oraz pinezki, którymi łatwo się skaleczyć. Pozwala ona na przytwierdzenie ważnych informacji na różnych powierzchniach nie niszcząc ich przy tym. Masa mocująca służy do wielokrotnego użytku i bardzo łatwo można na nią przyczepiać i odczepiać kartki, plakaty, czy kalendarze i plany.

W naszej hurtowni posiadamy najlepszej jakości artykuły biurowe. Oferujemy kleje różnego rodzaju, do rozmaitego zastosowania. Nasz biuroserwis pomaga w skompletowaniu optymalnego zamówienia spełniającego konkretne potrzeby danego przedsiębiorstwa i dowozi produkty w przeciągu 24 godzin.

Akcesoria komputerowe