Numeratory

Numeratory – szybki sposób na znakowanie dokumentów

Podczas stemplowania dokumentacji firmowej, warto mieć pod ręką numeratory. To niezwykle przydatne artykuły biurowe, które mogą znacznie ułatwić nam codzienną pracę. Numeratory pozwalają przyspieszyć znakowanie dokumentów. Zaoszczędzony w ten sposób czas możemy przeznaczyć na wykonanie innych zadań.

Czym są numeratory?

Numeratory to pieczątki, które – jak sama nazwa wskazuje – pozwalają na wybijanie numerów. Dzięki tym narzędziom nie trzeba wpisywać ręcznie długich ciągów liczb. Numeratory mają wiele zastosowań. Te artykuły biurowe mogą być przydatne np. do archiwizowania dokumentów. Większość z nich posiada określoną liczbę pierścieni, co pozwala na ustawienie potrzebnej liczby. Numeratory automatyczne są wyposażone dodatkowo w poduszkę tuszującą, co znacznie ułatwia znakowanie dokumentów.

Warto postawić na jakość!

Numeratory, które możemy kupić w sklepie Rodan, wykonane są z niezawodnych materiałów. Ich elegancka obudowa i ergonomiczny uchwyt uprzyjemni codzienne użytkowanie. Numeratory Rodan to produkty proekologiczne, wyprodukowane z odzyskanych materiałów, przy zmniejszonej emisji CO2. Warto wyposażyć się w te przydatne artykuły biurowe.

Akcesoria komputerowe