Pieczątki

Pieczątki - wygoda i oszczędność czasu

Wypełnianie dokumentów nie musi być długą i żmudną pracą. Wystarczy, że na liście naszych artykułów biurowych, znajdą się pieczątki. Warto w nie zainwestować. To narzędzie będziemy wykorzystywać niemal codziennie.

Po co nam pieczątki?

Pieczątki to przedmioty przydatne w niemal każdym zakładzie pracy. Spełniają głównie funkcję informacyjną. Datowniki zawiadamiają o dacie wydania pisma. Pieczątki mogą też zawierać gotowe hasła (np. zapłacono, gotówka, druki, polecony, express, oryginał, anulowano, przelew, kopia, pilne, wpłynęło, poufne). Dzięki temu jednym ruchem ręki, przekazujemy szczegółowy komunikat o danym dokumencie oraz wykonanej czynności. Po zrobieniu pieczątki, informacji nie trzeba wpisywać już ręcznie. Pomoże na to znacznie zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na inną pracę.

Jakie pieczątki wybrać?

Artykuły biurowe, które znajdują się w ofercie sklepu Rodan, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Pieczątki, przydatne w stemplowaniu dokumentacji firmowej, odznaczają się elegancką i wytrzymałą obudową. Wyprodukowane zostały z odzyskanych materiałów, przy zmniejszonej emisji CO2, co czyni je także produktem proekologicznym.

Akcesoria komputerowe