Taśmy dla firm

Taśmy dla firm

W zależności od rodzaju prowadzonej działalności oraz specyfiki funkcjonowania danego przedsiębiorstwa, do wyposażenia firmy potrzebne mogą być różnego rodzaju produkty. Obowiązkiem każdego pracodawcy jest bowiem zapewnienie wszystkich niezbędnych do pracy narzędzi. Ponadto są takie produkty, które powinny znaleźć się w każdej firmie, bez znaczenia na profil działalności. Mogą to być na przykład różnego rodzaju taśmy, które mają bardzo szerokie możliwości zastosowania.

Taśmy dla firm

Różnego rodzaju taśmy mogą służyć jako narzędzie pracy, ale będą także przydatne do napraw czy przymocowywania elementów wewnątrz firmy. W naszej ofercie posiadamy taśmy samoprzylepne, izolacyjne oraz papierowe. W zależności od ich przeznaczenia proponujemy szeroki wybór produktów dla firm niemal z każdej branży. Hurtownia Rodan oferuje między innymi taśmy przemysłowe, techniczne i ochronne, które wykorzystuje się do różnego rodzaju prac. Co więcej, wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można ich używać bez żadnych obaw. Specjalne taśmy ochronne można wykorzystywać chociażby do zabezpieczenia przesyłek w transporcie. Z kolei taśmy techniczne doskonale sprawdzają się do zabezpieczania powierzchni czy uszczelniania. W zależności od potrzeb stosuje się taśmy do różnych materiałów, dzięki czemu najlepiej spełnią swoje funkcje. Hurtownia Rodan oferuje tradycyjne taśmy samoprzylepne, dwustronne, jak i przemysłowe.

Plastry jako wyposażenie miejsca pracy

Oprócz taśm, w naszej ofercie posiadamy także plastry, które również warto mieć na wyposażeniu w firmie. Specjalne plastry opatrunkowe można umieścić w apteczkach, dzięki czemu każdy pracownik będzie miał do nich dostęp. Plastry są niezbędne nie tylko w placówkach medycznych, ale niemal w każdym miejscu pracy. Będą przydatne na wypadek zadrapania czy skaleczenia. Zachęcamy do zakupu taśm oraz plastrów znajdujących w naszej ofercie.

Koperty, zeszyty, bloki