Taśmy pakowe

Taśmy pakowe najlepszym zabezpieczeniem

Chcesz, aby Twoja paczka dotarła cała na miejsca? A może martwisz się, że przechowywane w magazynie materiały i dokumenty mogą ulec zniszczeniu? Aby zapobiec niespodziankom, musisz je dobrze zabezpieczyć. W tym celu warto użyć taśmy pakowej.

Jakie taśmy pakowe wybrać?

Taśmy pakowe to jeden z najbardziej popularnych produktów używanych do zabezpieczenia paczek. Doskonale nadają się do zaklejania kartonów lub innych opakowań. Nieodpowiednio dobrana taśma pakowa może sprawić, że przesyłka ulegnie zniszczeniu w trakcie transportu. Przed dokonaniem zakupów, należy zastanowić się, jak ciężkie opakowania chcemy przetransportować, a nawet w jakich temperaturach paczka będzie przewożona. Taśma pakowa może być też wodoodporna, odporna na zrywanie lub działanie światła.

To może się przydać

W sklepie Rodan, wśród artykułów biurowych, dostępne są taśmy pakowe różnej długości, wykonane z rozmaitych materiałów. Do wyboru są taśmy pakowe akrylowe, z kauczukiem naturalnym i syntetycznym, a nawet taśmy pakowe barwione - wykorzystywane do znakowania przesyłek, np. o różnej zawartości. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością. W ofercie artykułów biurowych Rodan dostępne są też taśmy klejące (jednostronne i dwustronne, matowe i przezroczyste), które mogą przydać się podczas codziennej pracy biurowej.

Akcesoria komputerowe