Tusze do pieczątek

Dobry tusz sprawi, że pieczątka będzie niezawodna

Dane firmy, data, numer – dzięki pieczątce informacje te znajdą się na dokumencie po wykonaniu zaledwie jednego ruchu ręki. Aby jednak pozostały tam na dłużej i były możliwe do odczytania także po wielu latach, warto zainwestować w dobre tusze. To artykuły biurowe, które na pewno przydadzą się w każdej firmie.

Wybór tuszy ma znaczenie

Zanim zdecydujemy się na zakup tuszu do pieczątek, warto zastanowić się nad jego kolorem. Najczęściej używana barwa to czarny, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zdecydować się na inną tonację. Nie obowiązują regulacje, które w tym zakresie cokolwiek nam narzucają (choć nadal są instytucje, które zdecydowały się pozostać przy określonym kolorze). Barwa tuszy to nie wszystko, o czym należy pomyśleć. Znacznie ma, czy używamy pieczątek ręcznych czy automatycznych oraz do jakich materiałów chcemy ich używać. Najważniejsza jest jednak jakość tuszu.

Aby barwa pozostała na długo

Tylko wysoka jakość tuszy, zapewni wyrazisty kolor i możliwość użytkowania przez długi czas. W ofercie artykułów biurowych Rodan, dostępne są tusze najlepszych marek. W asortymencie znajdują się nie tylko wygodne w użytkowaniu buteleczki z tuszami, ale również poduszki do pieczątek, które odmierzają potrzebą ilość tuszu.

Akcesoria komputerowe