Worki na śmieci

Worki na śmieci

Chcąc kompleksowo wyposażyć biuro, tak aby działało ono w sprawny oraz płynny sposób, nie należy zapominać o artykułach higienicznych oraz środkach czystości. Z tego powodu w ofercie naszego biuroserwisu Rodan znaleźć można bardzo dobrej jakości worki na śmieci. Śmietniki powinny być rozmieszone nie tylko w każdym pomieszczeniu biurowy, ale także znajdować się w firmowych łazienkach oraz kuchniach, a także na korytarzach.

Oferujemy przede wszystkim wytrzymałe oraz szczelne worki na śmieci. Nabyć można produkty sprawdzonych i uznanych marek, takich jak: Jan Niezbędny czy Grosik. W asortymencie znajdują się worki na śmieci o różnej pojemności. Dzięki temu nadają się one zarówno do koszy o dużej pojemności, jak i do mniejszych zbiorników na śmieci, znajdujących się przy biurkach pracowników.

W ofercie posiadamy worki na śmieci z taśmami i bez nich. Można je zakładać na śmietniki o innych kształtach. Oferujemy worki w różnych wariantach kolorystycznych: niebieskie, czarne i zielone. Zapraszamy do składania zamówień.

Akcesoria komputerowe