Zestawy czyszczące

Akcesoria czyszczące - będzie na błysk!

Wyposażając biuro w akcesoria komputerowe, zadbać musimy także o to, aby utrzymać je w jak najlepszym stanie. Dobrze od razu dokonać zakupu akcesoriów czyszczących. Tylko dzięki właściwej higienie, mamy pewność, że sprzęt posłuży nam długie lata i będzie spełniał swoją funkcję tak, jak należy.

Brud - gość niemile widziany

Kurz, okruchy – to wszystko, choć niechciane, dostaje się do wnętrza naszego komputera. Zdarza się, że nie czyścimy naszego sprzętu przez wiele miesięcy, nie zdając sobie sprawy z możliwych zagrożeń. Tymczasem, zabrudzony komputer jest mniej wydajny i może wydawać nieprzyjemne dla ucha dźwięki, np. denerwujące „buczenie” (tym skutkuje np. zakurzony wentylator). Jeżeli zaniedbamy elementy odpowiadające za chłodzenie, możemy doprowadzić do przegrzania sprzętu. Długotrwałe nie czyszczenie komputera może być także przyczyną zwarcia. Jak się przed tym wszystkim uchronić?

Akcesoria czyszczące - co wybrać?

Samo pucowanie komputera to nie wszystko. Trzeba jeszcze wybrać odpowiednie akcesoria czyszczące. Kurz i pył, nawet z trudno dostępnych miejsc, idealnie usuwa sprężone powietrze w sprayu. W przypadku plam i zabrudzeń zewnętrznych dobrze sprawdza się żel do czyszczenia i dezynfekcji. Do czyszczenia monitorów warto użyć pianki antystatycznej lub specjalnych ściereczek. Szeroki wybór akcesoriów czyszczących oraz innych akcesoriów komputerowych, możemy znaleźć w sklepie Rodan.

Akcesoria komputerowe