Rodan - Twoja kompania biurowa

Firma „Rodan” powstała w 1990 roku. Od tego czasu dzięki systematycznej i rzetelnej pracy została liderem branży PBS na rynkach, które obsługuje. W 3 oddziałach firmy, pracuje łącznie ponad 100 pracowników, którzy codziennie ciężko pracują nad zadowalaniem klientów. 2700 metrów powierzchni magazynowo-wystawowej pozwala nam na posiadanie ponad 35 tysięcy produktów w systemie. Sprzedajemy produkty najwyżej jakości od najbardziej szanowanych marek w najlepszych cenach na rynku. Główna siedziba firmy mieści się w Poznaniu, a oddziały zlokalizowane są w Szczecinie oraz Słupsku.

Firma nieprzerwanie od 2006 roku jest laureatem prestiżowego wyróżnienia Gazeli Biznesu, a od 2012 roku firma uzyskała międzynarodowy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Nasz wysoko rozwinięty dział biuroserwisu dostarcza towar do klientów w 24 godziny. Klienci mogą zamawiać za pomocą nowoczesnej platformy, dzięki której wybór produktów nie był nigdy aż tak prosty.

Nasze oddziały są dostosowane do klientów detalicznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupami do naszych oddziałów firmy Rodan