Etykiety i maszyny do oznaczania

W tym dziale naszej hurtowni artykułów biurowych znajdziesz wygodne w użyciu drukarki etykiet, dzięki którym szybko stworzysz estetyczne, profesjonalne etykiety do oznaczania. Takie urządzenia są niezastąpione w każdym magazynie i sklepie oraz wszędzie tam, gdzie często zachodzi konieczność czytelnego opisywania asortymentu za pomocą kodów lub symboli. Drukarki do naklejek pozwalają w mgnieniu oka przygotować etykiety, które znajdą się na sprzedawanych produktach, sprzętach użytkowanych w firmie, kartonach z własnością Twoich gości czy np. przy poszczególnych gniazdach na komputerach w serwerowni. Jeśli natomiast potrzebujesz takich oznaczeń tylko sporadycznie, możesz zamówić u nas same etykiety biurowe, aplikowane manualnie.

Praktyczne drukarki etykiet z formatowaniem tekstu

Proponowane przez nasze biuroserwis drukarki naklejek nie wymagają od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Wystarczy wprowadzić tekst, ustawić pożądane parametry i wydrukować zgrabne etykiety do oznaczania dowolnych przedmiotów. Jakie dokładnie możliwości mają nasze drukarki do naklejek? W wielu modelach możesz m.in. ustawić formatowanie tekstu - wydrukować oznaczenie pogrubionymi literami, kursywą czy z podkreśleniem. Możliwy jest też druk pionowy lub uzyskanie tekstu w ramce. Użytkownik jest w stanie modyfikować rozmiar czcionki i jej krój, a do treści może dodać zapisane w pamięci logo lub symbole.

Korzystając z oferowanych przez nas urządzeń, z łatwością wydrukujesz także etykiety do oznaczania produktów z kodami kreskowymi w najpopularniejszych standardach oraz możliwością drukowania seryjnego. W Rodan24.pl znajdziesz drukarki naklejek współgrające z różnymi szerokościami tasiemek.

Niedrogie etykiety dla Twojej firmy

Jeśli masz już sprzęt drukujący lub preferujesz ręczne oznaczanie, z pewnością przypadną Ci do gustu nasze etykiety biurowe dostępne w atrakcyjnych cenach w biurzeserwis. Proponujemy barwne naklejki cenowe, taśmy z etykietami termicznymi, naklejki uniwersalne, etykiety do metkownicy oraz drukarek igłowych, a także specjalistyczne produkty - naklejki na produkty mrożone oraz etykiety do trudnych powierzchni.

Etykiety i maszyny do oznaczania