Akcesoria do prowadzenia prezentacji i konferencji w ofercie Rodan

Razem z Rodan24.pl solidnie przygotujesz się do firmowych spotkań, konferencji czy briefingów. Omawiane zagadnienia najlepiej wizualizować i na bieżąco zapisywać za pomocą kolorowych markerów na białych magnetycznych tablicach biurowych lub flipchartach. Tego rodzaju produkty przygotowaliśmy dla Ciebie właśnie w tej kategorii. Praktyczne wyposażenie konferencyjne w przystępnej cenie pozwoli Ci na sprawną organizację zarówno codziennego firmowego życia, jak i ważnych wydarzeń w aktywności przedsiębiorstwa. W tym dziale biuraserwisu znajdziesz także gabloty informacyjne oraz antyramy - do wykorzystania w celach informacyjnych lub dekoracyjnych.

Nowoczesne flipcharty i tablice suchościeralne

W naszej hurtowni znajdziesz ponad 31 tysięcy produktów, co oznacza, że w każdym wypadku możesz liczyć na wiele interesujących wariantów. Łatwo wyszukasz wyposażenie konferencyjne spełniające Twoje oczekiwania odnośnie funkcjonalności i estetyki. Proponujemy m.in. flipcharty na stojakach oraz modele z kółkami umożliwiającymi swobodne przestawianie. W Rodan24.pl zamówisz też tablice biurowe w wielu wymiarach, pozwalające na zapisywanie ważnych informacji markerami. Zarówno w przypadku flipchartów, jak i tablic zadbaliśmy o to, by nasza oferta zawierała produkty prezentujące się nowocześnie i profesjonalnie. To wyposażenie konferencyjne, które stanie się ozdobą Twoich firmowych pomieszczeń!

Praktyczne antyramy oraz gabloty

W tym dziale biuraserwisu umieściliśmy także antyramy w wielu formatach. Polecamy je wszystkim osobom, które chcą wyeksponować zdjęcia, dyplomy czy certyfikaty, wieszając je z dumą na ścianach biura. W przestrzeni firmowej mogą przydać się także gabloty informacyjne. Są one również niezbędnym elementem wyposażenia każdej placówki edukacyjnej i urzędowej. Proponujemy modele proste w obsłudze, estetyczne i wytrzymałe - będą świetnie wyglądać przez wiele lat.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktów w naszej hurtowni lub warunków zakupu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Doradcy Rodan24.pl służą pomocą. Zapraszamy do współpracy!

Prezentacja i konferencja

Flipcharty, gabloty informacyjne, antyramy i tablice.
Flipcharty, gabloty informacyjne, antyramy i tablice.