Artykuły higieniczne i środki czystości w ofercie Rodan

Przeciętny pracownik w przestrzeni biurowej spędza jedną trzecią doby, co oznacza, że higiena w miejscu zatrudnienia jest tak samo ważna, jak czystość w domu! Razem z Rodan24.pl łatwo i szybko zamówisz artykuły higieniczne niezbędne w każdym biurze. Oferujemy zarówno środki higieny osobistej, jak i preparaty oraz przybory pozwalające na utrzymanie w czystości elementów wyposażenia oraz poszczególnych pomieszczeń.

Zamów wszystkie potrzebne środki higieniczne w jednym miejscu

Dzięki temu, że oferta biuraserwisu Rodan24.pl jest tak rozbudowana, wystarczy zaledwie parę kliknięć, by zamówić wszystkie niezbędne środki czystości do biura i zrobić zapas na dłuższy czas. W naszej ofercie znajdziesz m.in. ładnie pachnące mydła tradycyjne i płynne, a więc produkty, których nie może zabraknąć w żadnej firmowej toalecie ani kuchni. Preparaty w formie ciekłej potrzebują oczywiście wygodnych dozowników - tego typu akcesoria również zamówisz w naszej hurtowni materiałów papierniczych. Sprzedajemy także papier toaletowy, skuteczne płyny do mycia i wiele innych preparatów oraz przyborów, dzięki którym utrzymasz najwyższe standardy czystości.

Błyskawiczna dostawa i przystępne ceny

Dbamy o to, by wszystkie nasze produkty charakteryzował doskonały stosunek ceny do jakości, a zakupy w Rodan24.pl po prostu opłacały się naszym Klientom! To, że nasz cennik jest tak przystępny, to dobra wiadomość m.in. dla większych firm oraz placówek edukacyjnych. Współpracując z naszą hurtownią materiałów papierniczych, zamówisz duże ilości środków higienicznych bez nadwyrężania budżetu. A do tego wszystkie zamówione artykuły dotrą na miejsce w ciągu jednej doby!

Jesteśmy obecni na rynku już od 1990 roku i proponujemy ponad 31 tysięcy produktów, z których codziennie korzystają Klienci biuraserwisu w całej Polsce. Duże doświadczenie pozwala nam na trafne dopasowanie oferty do potrzeb naszych odbiorców. Do Twojej dyspozycji pozostają również nasi doradcy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych artykułów higienicznych albo towarów z innych kategorii, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy do współpracy!

Artykuły higieniczne i środki czystości