Ręczniki i papier toaletowy

Ręczniki i papier toaletowy

Nasz biuroserwis Rodan dostarcza kompleksowych rozwiązań dla przedsiębiorstw, które chcą wyposażyć swoje biuro oraz pomieszczenia socjalne. W ofercie znajdują się ręczniki papierowe - które znajdą zastosowanie zarówno w firmowych toaletach, jak i kuchniach – a także wysokiej jakości papier toaletowy.

Ręczniki papierowe

W asortymencie posiadamy najróżniejsze ręczniki papierowe. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ręczniki papierowe w rolce oraz w składkach. Przystosowane są one do dozowników różnego typu, które również oferujemy. Dzięki temu można je łatwo pobrać oraz umieścić w różnego rodzaju pomieszczeniach. Oferowane produkty znajdą zastosowanie nie tylko w biurach, lecz również łazienkach znajdujących się w budynkach instytucji publicznych, szkołach, marketach czy galeriach handlowych.

Papier toaletowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy bardzo dobrej jakości papier toaletowy. W naszym asortymencie znaleźć można papier w zwykłych rolkach oraz papier w dużych rolkach idealnie nadający się do publicznych toalet, w którym jest większe natężenie ruchu.

Akcesoria komputerowe