Apteczki – podstawowe wyposażenie

Apteczki - niezbędny element w miejscach pracy

Zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Oznacza to, że stanowisko powinno być przygotowane w taki sposób, żeby nie zagrażało życiu ani zdrowiu pracowników, którzy będą wykonywać swoje obowiązki służbowe. Czasem wymaga to zaopatrzenia zespołu w odpowiednie narzędzia oraz sprzęt, jak chociażby rękawice, kaski czy okulary ochronne. Wiele zależy jednak od rodzaju wykonywanej pracy oraz stopnia zagrożenia. Jedno jest pewne - w każdym zakładzie, firmie czy biurze powinny znaleźć się apteczki wyposażone w najpotrzebniejsze artykuły pierwszej pomocy. Mogą być zlokalizowane w dowolnym miejscu w firmie, jednak dostępnym dla każdego pracownika.

Apteczki – niezbędny element w miejscach pracy

Skaleczenie, poparzenie czy przecięcie – to tylko nieliczne urazy, które mogą przytrafić się podczas pracy. Zdarzają się one nawet w trakcie prac biurowych, warto więc mieć w firmie podręczne apteczki, w których znajdą się wszystkie najpotrzebniejsze artykuły pierwszej pomocy. W przypadku fabryk czy hal produkcyjnych takie apteczki mogą zawierać nieco bardziej specjalistyczne produkty medyczne. Dostępne w naszej hurtowni apteczki są praktyczne i wyposażone w najbardziej potrzebne artykuły. Co więcej, można powiesić je w dowolnym miejscu w firmie tak, żeby w razie potrzeby każdy miał do nich dostęp.

Apteczki – podstawowe wyposażenie

Oferowane przez naszą hurtownię apteczki można kupić jako wyposażenie do biur, magazynów czy hal produkcyjnych. Wszystkie zawierają takie podstawowe artykuły medyczne jak: opatrunki, bandaże, plastry czy wodę utlenioną. Oczywiście można do nich dołożyć jeszcze inne produkty czy preparaty w zależności od specyfiki miejsca, do którego są przeznaczonego. Według przepisów BHP apteczki powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy, by w sytuacji, w której dojdzie do drobnych skaleczeń, móc udzielić pomocy. Nasze apteczki są niezwykle praktyczne, dzięki czemu można wykorzystywać je w firmach czy halach produkcyjnych oraz umieścić w miejscu, do którego pracownicy mają dostęp.

Koperty, zeszyty, bloki